43.00€
39.00€
Vypredané

Jedinečný prípravok na trhu, ktorý dokáže odstrániť usadeniny v kardiovaskulárnom systéme. Postupne rozpúšťa usadeniny v cievach a žilách bez rizika vzniku trombov (Kardiovaskulárny systém dospelého človeka je dlhý približne 40 000 km !!!). Obsahuje kyselinu linolovú a kyselinu linolénovú, ktorú v konjugovanej forme poznáme pod názvom CLA, ktorá má dokázané protinádorové účinky a pomáha pri odbúravaní tukov z tela.


Šumí Vám ušiach? Máte vysoký krvný tlak?
Prípravok ktorý nemá na Slovenskom trhu generikum odstraňuje šumenie v ušiach upravuje krvný tlak a hladinu cholesterolu účinne detoxikuje organizmus prečisťuje cievy, žily, vlásočnice a celý kardiovaskulárny systém obnovuje prietok krvi vo vlásočnicových žilách pri cukrovke - neobsahuje cukry (!) obmedzuje vstrebávanie tukov cez cievy odporúča sa každému nad 30 rokov, ako prevencia nie sú známe žiadne nežiaduce účinky BIO produkt 

Po zlepšení stavu sa dajú lieky na úpravu krvného tlaku, po konzultácii s lekárom, obmedziť alebo v určitých prípadoch aj úplne vypustiť (v závislosti od veku a stavu ciev).

Na udržanie dobrej priechodnosti ciev spravidla postačuje 1-2 kúry ročne. V ťažkých prípadoch nedokrvenia je potrebné užívať aj niekoľko kúr za sebou (4-5). Boli prípady, keď sa obnovením obehu zabránilo amputácii končatiny už po 2 dávkach. 

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Prípravok sa nesmie používať ak je užívateľ citlivý na niektorú jej zložku.
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Skladovanie: V suchom, tmavom a chladnejšom priestore so zatvoreným uzáverom mimo dosahu malých detí.
Patentovaný výživový doplnok.
Obsah: 125g = 1 kúra = 1 mesiac

SCHVÁLENÉ ÚVZ SR

 

Please publish modules in offcanvas position.