Bewell group Liquid Minerals boli pripravené špeciálnou patentovanou technológiou z výťažku 100 miliónov rokov starých drvených fosílií, vyťažených v blízkosti Mexického zálivu. Liquid Minerals pomáhajú telu účinne využiť vitamíny, detoxikujú organizmus, pôsobia proti únave a stresu, vplývajú na pružnosť tkanív, posilňujú imunitný systém, majú vplyv aj na tráviaci, pohybový, kardiovasculárny systém, uľahčujú bunkám vstrebávanie živín. Liquid Minerals vďaka bioaktívnemu charakteru umožňujú až 98% vstrebateľnosť.
Odporúčanie: prípravok je určený hlavne pre ľudí, ktorí nemajú správne stravovacie návyky, alebo sú vystavení neustálemu stresu, ale aj tým ktorých imunitný systém potrebuje podporu.
Zloženie: ionizovaná voda, bio javorový sirup (fruktóza), komplex koloidných minerálov, Zostera marina extrakt (voda, extrakt z hnedých morských rias, propylénglykol, magnésium citrát, antioxydant: kyselina askorbová, kyselina citrónová, glycerín, prírodne identická aróma – granátové jablko.)
Prípravok sa nesmie používať ak je užívateľ citlivý na niektorú jej zložku.
Odporúčané dávkovanie: dospelý denne 5-10 ml (pribalená odmerka) počas stravy a zapiť alebo rozmiešať s 2 dcl vody, čaju alebo ovocnej šťavy.
Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Prípravok sa nesmie používať ak je užívateľ citlivý na niektorú jej zložku.
Skladovanie: V suchom, tmavom a chladnejšom priestore (5-10 °C) so zatvoreným uzáverom mimo dosahu malých detí.
Nie sú známe žiadne nežiadúce účinky.
Obsah 200 ml
SCHVÁLENÉ ÚVZ SR

24.00€
Celkom za množstvo produktov:

Please publish modules in offcanvas position.